Zemsta internautów

O tym jak poważne konsekwencje może mieć zniewaga internautów przekonali się liczni celebryci. I dziennikarze. Całkiem niedawno Jarosław Kuźniar, w nieciekawy sposób zwracał się do internautów w telewizji oraz na swoich blogach.

Zarzucali mu hipokryzję, nierzetelność? ze zwykłej złośliwości komentowali nieprzychylnie jego pracę. I ten nie wytrzymał. Założył się nawet z internautami, że jak kilka tysięcy osób polubi Funpage informujący o jego odejściu ? odejdzie. Polubiło kilkadziesiąt tysięcy. Inną sytuacją była sprawa ACTA, która poruszyła cały świat. Tu już działały nie dziesiątki tysięcy, a dziesiątki milionów ludzi pracujących i korzystających z dobrodziejstw sieci internetowej. Globalna wioska zatrzęsła się w posadach przez protesty i glosy sprzeciwu kierowane do rządzących polityków. Cofnęli swe postulaty. Ludzie wygrali.

To pokazuje, jaką siłą dysponują ludzie i strona responsywna, gdy się zjednoczą. Oraz to, ze pod żadnym pozorem nie powinno się ich lekceważyć. A już na pewno nie powinno się ich obrażać.

Comments are closed.