Praca na Facebooku. Opiekun funpage

Coraz częściej firmy przenoszą się na Facebooka. Media, lokale gastronomiczne, kluby sportowe, artyści? Wielu z nich nie ma jednak czasu, by osobiście pisywać na tym lub innym portalu. Często na kilku równocześnie. Wynajmują więc firmy, które zajmują się takimi działaniami.

FunPage, strona dewelopera na Facebooku czy konto na Twitterze to nowe formy promocji. Niezwykle skuteczne, ponieważ ze względu na szybkość przekazu informacji oraz możliwość wykorzystania takich aplikacji w urządzeniach mobilnych ? są najefektywniejsze. Fani nie wychodząc z domu, nie bawiąc się w poszukiwania adresów mailowych na stronach internetowych, mogą bez większych problemów piać do swoich idoli. Alb wysyłać im zdjęcia zrobione przez siebie.

Stąd wielka popularność i spore ceny za opiekę nad stronami na tego typu serwisach. Bo to zwyczajnie zloty interes. Praca bez wychodzenia z domu. Ceny zaś obejmują całe kampanie, na rożnych płaszczyznach i platformach sieci. Bo do takich zleceń trzeba mieć smykałkę. Pierwszy lepszy nie dostanie tego typu pracy.

Comments are closed.